Wyniki Cyklokarpaty Gorlice 2011 - MTB.Rzeszow.pl - MTB Rzeszów - Rowerowe Maratony Górskie, Cyklokarpaty, Rowery Górskie w Rzeszowie

Idź do spisu treści

Menu główne

Wyniki Cyklokarpaty Gorlice 2011 - MTB.Rzeszow.pl

Wyniki > Wyniki 2011

Gorlice Strzyżów - Cyklokarpaty 2011


"Błotna masakra" - tak oto w jednym zdaniu można opisać wydarzenia, które rozegrały się podczas 7 już edycji maratonów MTB z serii Cyklokarpaty.pl. Podczas startu padał deszcz i choć wkrótce się "przetarło" i do samej mety dane nam było jechac bez deszczu (dotyczy dystansu Mega i Hobby) to jednak dystans Giga kończył trasę znów w deszczu. Powtórka z rozrywki czyli ten sam scenariusz pogodowy co rok temu w Gorlicach; wielu z nas kończyło trasę z zadowoleniem i uśmiechem. Pomimo że trasa była błotnista jak nigdy dotąd w Cyklokarpatach - co zresztą przekładało się na czasy osiągane na mecie - a sprzęt dostał w "tyłek" jak nigdy, zawodnicy poradzili sobie doskonale i tylko jeden niegroźny wypadek zakłocił spokój tych zawodów.
Walka na trasie przekładała się więc w pierwszej kolejności na walkę zawodników z łańcuchem i przerzutkami które odmawiały posłuszeństwa, w drugiej kolejności podczas monotonnych podejść w błocie po kostki i oporami stawianymi przez zatarte błotem hamulce, aż wreszcie po prawdziwą walkę i rywalizację z innymi zawodnikami.
Sporo było zawodników, którzy "łapali gumę". Warunki istnie piekielne a więc drodzy czytelnicy nareszcie prawdziwe MTB pisane z DUŻYCH LITER. Organizacja była wspaniała, bufety świetnie zaopatrzone a i dopingu nie brakowało. Sporo też było punktów medycznych na trudniejszych zjazdach, więc organizatorom należy się "piątka".
Na mecie było wspaniałe jedzenie wegetarianskie (syte), choć nie do końca wszystkim odpowiadało.
Ze względu na pogodę nasz team był reprezentowany w okrojonym składzie tj:
1. Jola Słoń (2 miejsce na Hobby HK3) - GRATULACJE!!!
2. Jasiek (Grzesiek) Rochecki (12 miejsce w Mega MM3)
3. Krzysztof Siwy (Bobek) - po walce z wieloma skurczami mięśni 27 miejsce w Mega MM3
4. Grzesiek Siteń (8 miejsce w Mega MM4)
5. Leszek Szela (jedyny nasz gigowiec tym razem -  7 miejsce Giga GM3)
Drużynowo zajęliśmy 8 miejsce i tym samym utrzymaliśmy w "generalce" drużynowej 9 miejsce.
Mam nadzieję że do Komańczy (6 sierpnia-Sobota!!!)  tym razem wybierze się większa ekipa aby zapunktować drużynowo i pośmiać się większą paczką bo o to też tu chodzi...
PS. W tele- tomboli tym razem poszczęściło się Bobkowi (Krzysztof Siwy), który wygrał "cudowną" nagrodę w postaci van-damki...rower Centurion niestety pojechał do Krakowa.
Do zobaczenia w Komańczy...Pozdrawiam JasieK

Wyniki GORLICE


Wyniki Klasyfikacja Generalna

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego