Wyniki Cyklokarpaty Kluszkowce 2011 - MTB.Rzeszow.pl - MTB Rzeszów - Rowerowe Maratony Górskie, Cyklokarpaty, Rowery Górskie w Rzeszowie

Idź do spisu treści

Menu główne

Wyniki Cyklokarpaty Kluszkowce 2011 - MTB.Rzeszow.pl

Wyniki > Wyniki 2011

Kluszkowce - Cyklokarpaty 2011


W edycji Cyklokarpat 2011 naszą grupę reprezentowali:
Jola Słoń
Leszek Szela
Grzegorz Rochecki
Marcin Grygiel
Łukasz Madej
Michał Bereś

GALERIA ZDJĘĆ Z KLUSZKOWIEC


Witam wszystkich!!!

Przyjechaliśmy dzień wcześniej (Leszek i Jasiek), więc spokojnie zarestrowaliśmy się w biurze zawodów i po znalezieniu noclegów udaliśmy się na wieczorną odprawę dla zawodników. Wieczorem dojechał Marcin Grygiel i Darek Jędruszczak (PSK Przeworsk) więc wieczorna "biesiada" i wspólne opowieści nieco się przedłużyły. O 4. 30 rano zbudził nas potworny ryk quadów i motorów, ponieważ 3 !!! śmiałków startowało na dystansie Maxi GIGA - 200km (jak się póżniej okazało dystans przejechali w niecałe 11 godz. i za zajęcie 1 miejsca nagroda główna - rower Kellysa)) Leszek i Marcin startowali o godz. 8.00 lecz musieli dojechać na rowerach do Niedzicy w asyscie policji (zapora), gdzie był start  tj. prawie 15km (więc w sumie to było prawie 120km). Jak wynika z ich relacji trasa była średnio oznaczona gdyż kilka razy gubili się nie tylko oni lecz inni także... Lechu nasz czołowy gigowiec zajął 5 miejsce w GM3 czasem 6.47 - gratulacje!!!, Marcin też 5 miejsce w GM4 zaraz za Jędruszczakiem czasem 7.13 - gratulacje. W sobotę dojechali: Jola Słoń, Michał Bereś i Łukasz Madej. I tak oto ta trójka razem z Jaśkiem Rocheckim startowali o 11.00 na dystansach Mega (46km) i Hobby (26km) - Jola.

Trasa była bardzo ciężka po starcie ok. 1.45 stromego podjazdu non-stop pod Lubań. Na zjazdach dużo kamieni (jeden gość wybił zęby) ogólnie zjazdy bardziej down-hillowe, więc Łukasz był bardzo zadowolony. Sporo też było błota, rowery odmawiały posłuszeństwa (przerzutki, łańcuchy), choć na paśnikach były smarowidła. Pierwszy na metę dojechał Jasiek Rochecki 15 miejsce w MM3 z czasem 3.26, dalej Michał Bereś 19 miejsce w MM2 z czasem 3.43 i Łukasz Madej 24 miejsce w MM2 z czasem 4.01. Nasza jedyna zawodniczka Jola Słoń na swoim nowym rowerze "dała radę" trasie trudnej, kamienistej i błotnistej zajmując 5 miejsce w miniK3 z czasem 3.32 - gratulacje.

Najgorzej jednak było na mecie z Michałem Beresiem, który miał trudności z ogólną percepcją umysłową osiagając "pomroczność jasną" i niestety, musiał opuścić restaurację gdzie były wydawane posiłki i siadając na kamieniu przed restauracją stracił na moment kontakt z rzeczywistością. Po dłuższym czasie doszedł jednak do siebie.

Podsumowując impreza była udana, staliśmy kilka razy obok podium z dyplomami (3X5miejsce) więc drużyna pomału się rokręca - oby tak dalej.

W tele tomboli było sporo nagród do rozdania, jednak wyczytany z naszej drużyny był tylko Jasiek Rochecki wygrywając okolary Kellysa (a do zdobycia był także rower Kellysa), więc emocje nie małe. Było także sporo atrakcji dla zawodników i rodzin (kolejki,wyciąg, rejs statkiem, tor saneczkowy, trampoliny itp.) a wszystko to za darmo (dla rodzin zawodników też!!!) więc dzieci mogły poszaleć.  Wspaniałe widoki i deszcz nie padał (dopiero jak wracaliśmy), więc wyjad był wspanialy.....

Do zobaczenia w Pruchniku!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyniki Cyklokarpaty Kluszkowce 2011 Kellys Maraton Podhalański


Wyniki Klasyfikacja Generalna

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego