Wyniki Cyklokarpaty Sanok 2011 - MTB.Rzeszow.pl - MTB Rzeszów - Rowerowe Maratony Górskie, Cyklokarpaty, Rowery Górskie w Rzeszowie

Idź do spisu treści

Menu główne

Wyniki Cyklokarpaty Sanok 2011 - MTB.Rzeszow.pl

Wyniki > Wyniki 2011

27 sierpień 2011 - Sanok - Cyklokarpaty 2011


Ponad 300 zawodników, piękna pogoda, wspaniała atmosfera i rewelacyjna organizacja - tak w skrócie można opisać 6 już edycję zawodów MTB z cyklu "Cyklokarpaty.pl". I choć trasa była bardzo wymagająca i trudna technicznie na twarzach wielu zawodników po przejechaniu mety był uśmiech i ... wielkie zmęczenie. Dopisała nie tylko pogoda lecz także wiele, wiele błota, co sprawiło, że wiele zjazdów trzeba było pokonać pieszo !!!:} Tak jak sie spodziewaliśmy pomimo krótkich dystansów dały się one "we znaki" najbardziej ze wszystkich edycji przejechanych do tej pory. Wspaniałe warunki błotne sprawiły, że był to maraton w prawdziwym wydaniu MTB.
Nasz team reprezentowali: Jola Słoń (3 miejsce Hobby K3 -gratulacje!!! - zabrakło 3 min do miejsca 2!!!), Beata Siteń (6 miejsce Hobby K3), Piotrek Hoffman (niestety pomylił trasę i przez przypadek przejechał dystans Hobby), Marek Błażej (9 miejsce Mega M3), Jasiek Rochecki (16 miejsce Mega M3), Grzegorz Kotowicz (50 miejsce Mega M3), Grzegorz Siteń (16 miejsce Mega M4), Leszek Szela (8 miejsce Giga M3) i Marcin Grygiel (7 miejsce w Giga M4). Drużynowo zajęliśmy 6 miejsce i tym samym 'utrzymaliśmy" 9 miejsce drużynowo w klasyfikacji generalnej.

Jak zwykle w klasyfikacji Open Mega najlepszy był Lary Zębatka czasem 2:08, zaś w Open Giga Arkadiusz Krzesiński z czasem 3:24.
Podsumowań tyle, teraz czas na treningi i wycieczki, bo zbliżają sie kolejne zawody Cyklokarpat tym razem w Gorlicach
Do zobaczenia...

Zobacz zdjęcia


Wyniki Sanok Cyklokarpaty 2011


Wyniki Klasyfikacja Generalna

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego